Sabiani: O media ku*va që e keni shpirtin më të zi se qymyri

  • A.P /
  • 16 March 2023 - 16:43
Sabiani: O media ku*va që e keni shpirtin më të zi se qymyri

Mbrëmjen e së martës, në Big Brother u fut Lorenc Hasrama, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa mediat kanë shkruar se ai është ish i dashuri i Keisit.

 

Babai i Keisit, Sabiani ka shpërthyer në ofendime, duke sqaruar edhe lidhjen miqësore që ka me Lorencin “O media k…, që e keni shpirtin më të zi se qymyri. Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë. E nxirrni besëpremë atë djalin se kemi miqësi të përbashkët,”-shkruan këngëtari në një postim në Instastory.

Image


(Kosova Sot Online)