Luizi gati për ta larguar nga shtëpia edhe Oltën

  • A.P /
  • 16 March 2023 - 22:10
Luizi gati për ta larguar nga shtëpia edhe Oltën

Ditët e fundit Luizi ka zbuluar një strategji tjetër për lojën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Pasi futi veten në nominim bashkë me Kristin dhe Armaldon, Luizi zbulon mënyrën se si do ta fusë edhe Oltën e Qetsorin në nominim bashkë me veten.

“Kur dua të shkoj në burg me disa persona të caktuar i fus në tualet.

Do shkoj në burg me ta dhe do i nxjerr nga shtëpia. Do marr Oltën dhe Qetsorin edhe do futemi në nominim.”, i thotë Luizi, Nitës dhe Fotinisë.

(Kosova Sot Online)