Keisi ndahet nga Kristi: Tani mu hapën sytë

  • A.P /
  • 17 March 2023 - 14:15
Keisi ndahet nga Kristi: Tani mu hapën sytë

Pas daljes së babait të saj Sabianit, marrëdhënia e Keisit me Kristin në shtëpinë e BBV, duket se është ftohur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 Sipas Keisit kjo ka ndodhur për shkak se “iu hapën sytë”.

 

Shumë gjëra kanë qenë të imponuara, unë e mora mesazhin tim dhe dola nga ajo vorbulla. Ishim vetëm këtu dhe u verbova. Thashë 1 sekondë çfarë po ndodh dhe mu hapën sytë. Nuk kam rënë as në dashuri, se të nuk do kisha turp ta pranoja. Nuk ka më bukur se sa të biesh në dashuri, por kanë ndodhur gjërat shpejt dhe se kuptoj çfarë po bëhet. Nuk e di se çfarë ndjej, tani do dal e keqe. Unë jam e ftohtë, nuk të vij nga mbrapa të përqafoj”, tha ajo.

Image

(Kosova Sot Online)