Kush e meriton të largohet të shtunën nga 'Big Brother Albania VIP?

  • A.P /
  • 17 March 2023 - 15:27
Kush e meriton të largohet të shtunën nga 'Big Brother Albania VIP?

Për shkak të lojës që Luizi u bëri duke i futur në banjo, Armaldo, Kristi dhe vetë ai shkuan në televotim, ku njëri prej tyre do të largohet të shtunën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Po kush e meriton të largohet?

 

Luizi i cili është kryefjala e të gjitha edicioneve dhe fitues absolut.

Armaldo i cili e meriton të jetë finalist pavarësisht situatave.

Kristi i cili e dëshiron finalen por loja e tij nuk ka qenë meritore për të qenë aty ku ai dëshiron.

Sidoqoftë njëri nga ta: Armaldo ose Kristi të shtunën do të largohet nga Big Brother Albanaia VIP.

(Kosova Sot Online)