Në ditën e 83-të Kiara i kërkon Luizit hapësirë

  • A.P /
  • 17 March 2023 - 14:56
Në ditën e 83-të Kiara i kërkon Luizit hapësirë

Në ditën e 83-të, Kiara i kërkoi Luizit që të mos bëhet i bezdisshëm dhe t’i lërë njerëzve hapësirën e tyre, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

I pyetur nga Luizi se cilin prej banorëve po bezdis ai, Kiara tha se ai nuk i lë hapësirë asaj dhe i kërkoi të mbajë distancë sepse sipas saj, po i “merret” fryma.

Ajo edhe njëherë i kërkoi Luizit që të mos ndërhy në çdo moment, pasi në këtë mënyrë po e lodh atë. Teksa po bisedonin në dhomën e ndenjes, ata të dy u përqafuan.


(Kosova Sot Online)