Luizi për Amosin: Do ia kthej përgjigjen kur të dal jashtë

  • A.P /
  • 17 March 2023 - 17:10
Luizi për Amosin: Do ia kthej përgjigjen kur të dal jashtë

Ndaj çdo konkurrenti që ka ofenduar Kiarën, Luizi ka vendosur të marrë hak, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Si fillim e bëri kundrejt Armaldos dhe Kristit, ku me qëllm i futi në tualet duke shkelur një nga rregullat kryesor dhe si psojë ata janë në nominim.

 

Ai po ashtu nuk harron dhe ofendimin që Amosi i bëri Kiarës.

“Të është thënë një fjalë nga një banor që nuk është më këtu. Fjalë shumë e rëndë që më ka prekur dhe ka më shumë se dy muaj. Kur të dal jashtë do e kthej përgjigjen. Dua të tregoj që unë nuk harroj”– u shpreh konkurrenti.

Kujtojmë se Amosi i tha Luizit krisu ti dhe ajo putana jote. Pas daljes aktori kërkoi falje publikisht megjithatë ai nuk është në djeni për këtë gjë.

(Kosova Sot Online)