Besa Kokëdhima për Luizin: Je një fenomen

  • A.P /
  • 17 March 2023 - 20:01
Besa Kokëdhima për Luizin: Je një fenomen

Në “Big Brother Albania VIP”, Luizi ka shprehur shpesh vlerësimin e tij për këngëtaren Besa Kokëdhima, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi Luizit një mesazh në aplikacionin “Big Love”, ia ka dërguar Besa, duke u shprehur për të me fjalët më të mira.

 

“Urime Luiz! Të përshëndes e faleminderit për vlerësimet, më kanë mbërritur në vesh! Je një fenomen, çdokujt i duhet një Luiz në rrethin shoqëror. Je artist në talent e në shpirt. Kurdo të dalësh të pres të takohemi e këndojmë. Urime dhe Kiara princeshës, vajzës së mençur e të matur. Urime dhe Olta luftarake, Kristi fisniku, Armaldo paqësori, Visi shpirtmirë, Kejsi ylli, Dea feministja, Jori bohemja, Nita seriozja dhe banorët e rinj. Luiz Ejlli bro, I’m rooting for you”, ka shkruar Besa.

Image


(Kosova Sot Online)