Olta: Unë do e nxjerr Kiarën nga 'Big Brother Albania VIP'

  • A.P /
  • 19 March 2023 - 13:17
Olta: Unë do e nxjerr Kiarën nga 'Big Brother Albania VIP'

Mbrëmjen e djeshme nga “Big Brother VIP”, u eliminua Armaldo Kolgjeri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Olta fajësoi Luizin pasi ishte ai shkaktari i nominimit të tij.

 

Pas spektaklit, gjatë një bisede me Qetsorin, Olta ka thënë se do të hakmerret ndaj Luizit dhe do t’i nxjerrë nga shtëpia Kiarën.

“Ai më nxorri Armaldon, unë do i nxjerr Kiarën. Do përpiqem shumë”, ka thënë ajo. 


(Kosova Sot Online)