Luizi 'tradhëtohet' sërish në 'Big Brother Albania VIP'

  • A.P /
  • 21 March 2023 - 17:42
Luizi 'tradhëtohet' sërish në 'Big Brother Albania VIP'

Edhe pse gati në ditën e 90, Luiz Ejlli nuk ka arritur asnjëherë të zgjidhet lider nga banorët  në 'Big Brother Albania VIP', shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Banorët e Big Brother VIP Albania u ndanë në dy grupe. Secili prej tyre votoi duke bërë zgjedhjen e vet, e me shumicë votash, lider i shtëpisë u shpall Jori, e cila ka edhe një avantazh në lojë.

Modelja mundi të siguronte 7 vota prej banorëve, 5 vota i mori Luizi dhe dy Dea.

(Kosova Sot Online)