Fotinia i thotë Luizit se do të dal ajo për ta shpëtuar Kiarën

  • A.P /
  • 22 March 2023 - 16:40
Fotinia i thotë Luizit se do të dal ajo për ta shpëtuar Kiarën

Në mënyrë që Luizi dhe Kiara ta vijojnë lojën ende, Fotinia ka zgjedhur të “vetë sakrifikohet” dhe të dalë ajo të shtunën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Teksa Luizi po qëndronte i mërzitur në oborr, Fotini i tha atij që të rrijë i qetë pasi do dalë ajo të shtunën. Luizi i tha Fotinisë se nëse ajo e bën një gjë të tillë, ai nuk do i flasë më me gojë gjithë jetën.

Ai shtoi se këtë lojë, do e bëjë siç do ai vetë, ndaj ka vendosur të dalë nëse Kiara largohet.

Luizi u betua për mbesat e tij, se nëse publiku vendos të largojë Kiarën, ai do ikë bashkë me të. Fotini dhe Lorenci i thanë Luizit të mos bëjë betime kot, sepse po flet gabim.

Ai u shpreh se nuk është fare gabim sepse ai, Kiara dhe Olta kanë 90 ditë brenda në shtëpi dhe nuk ka ndonjë gjë nëse del ai.

(Kosova Sot Online)