Kush po i jep informacione Oltës brenda 'Big Brother Albania VIP'

  • A.P /
  • 23 March 2023 - 16:25
Kush po i jep informacione Oltës brenda 'Big Brother Albania VIP'

Në mediat rozë vijon të flitet se Olta Gixhari është e preferuara e produksionit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo flet gjëra të cilat ndodhin jashtë e informacionet natyrisht ia jep dikush në dhomën e rrefimit.

 

Ajo është përballë Kiarës në duelin e nominimit dhe mund të thuhet se deri më tani është njëri ndër nominimet më të forta në shtëpinë e BBVA-së.

Presioni është i madh dhe e shtuna po vjen, aktorja është e bindur që do të triumfojë por si çdo njeri herë pas here ka dyshimet e veta.

(Kosova Sot Online)