Luizi me Kiarën debat për biletën e kthimit

  • A.P /
  • 23 March 2023 - 20:17
Luizi me Kiarën debat për biletën e kthimit

Olta ose Kiara do të largohet  të shtunën nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Në një bisedë, Luizi shprehet se biletën e Kiarës do ta mbajë ai. Kiara nga ana tjetër ka kërkuar që biletën ta mbajë ajo dhe ta hapë në studio ku në rast se e ka “vajtje-ardhje”, t’ia bëjë surprizë këngëtarit kur të kthehet.

Luizi: E kam një lloj shprese, te njerëzit dhe te bileta e kthimit. Që do ta hap unë, prej shtëpisë..

Kiara: Biletën do e marr me vete unë

Luizi: Jo

Kiara: Si jo? Do ta marr mo..

Luizi: Jo, do e hap unë.

Kiara: Edhe nëse e kam do e kesh surprizë kur të vij

Luizi: Jo nuk dua ashtu surprizash unë. Do e mbaj unë.

Kiara: Unë dua ta marr me vete..

Luizi: Jo dhe jo. Do e mbaj dhe do e hap unë.

(Kosova Sot Online)