Ja pse Luizi i kërkon llogari Oltës

  • A.P /
  • 24 March 2023 - 15:50
Ja pse Luizi i kërkon llogari Oltës

Në prani të banorëve të tjerë, së fundmi, Luizi dhe Olta kanë debatuar në "Big Brother Albania VIP", shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ishte Luizi ai i cili i ka kërkuar llogari Oltës për një deklaratë të saj të thënë brenda shtëpisë.

 

Javë më parë teksa në dhomën e gjumit ishte lëshuar muzikës ritmike për banorët, Olta kishte bërë me gjest te hunda dhe ishte thënë se Luizi është i varur nga lëndët narkotike.

E teksa i ka kërkuar shpjegim për këto fjalë, Luizi dëgjohet mes të tjerash duke thënë: “S’jam shquar ndonjëherë për atë punë gjatë gjithë jetës”.

Ndërkohë, Olta i është përgjigjur duke i thënë “Nuk dua të flas tani për këtë temë, [do të flas] kur të jem unë gati”.

(Kosova Sot Online)