Ja kush thotë: Olta lojtare me intelekt poshtë mesatares

  • A.P /
  • 24 March 2023 - 16:37
Ja kush thotë: Olta lojtare me intelekt poshtë mesatares

Bledi Mane ka publikuar një foto në Inga momentet kur ndodhej brenda shtëpisë, teksa Olta ishte duke e puthur në ballë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 Këtë foto Mane e konsideron si “puthja helmuese”.

 

“PUTHJA “ME HELM”/ E ëmbël, e sinqertë, miqësore, shembullore. I ka inat dallaveret, intrigat, nominimet. Naive dhe rob i drejtë. Çfarë ka ndaj teje ta thotë mbrapa krahëve me sinqeritet…Pavarësisht ironisë time në këtë përshkrim, Olta Gixhari (me intelektin poshtë mesatares bazike) mbahet lojtare e fortë brenda shtëpisë. Bashkë me Luizin i dua në finale!”, shkruan Mane.


(Kosova Sot Online)