Capital T: Ne jetojmë mes njerëzve të këqinj

  • A.P /
  • 24 March 2023 - 17:43
Capital T: Ne jetojmë mes njerëzve të këqinj

Reperi Capital T së fundmi ndau një postim ku përshkruante sipas tij dyfytyrësinë e njerëzve, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

“Ne jetojmë mes njerëzve të rrezikshëm, xheloz dhe të këqij me fytyra miqësore”, shkruhet në postimin e tij.

Nuk dihet nëse Capitalit i ka ndodhur diçka apo është thjesht një shprehje e cila i ka pëlqyer e ka vendosur ta ndajë me publikun.

Image

(Kosova Sot Online)