Me dy vajzat e saj përkrah, Aurela Gaçe publikon këngën e re 'O Ma'

  • A.P /
  • 24 March 2023 - 20:00
Me dy vajzat e saj përkrah,  Aurela Gaçe publikon këngën e re 'O Ma'

Artistja e njohur Aurela Gaçe, ka publikuar  këngën e saj më të re, e cila konsiston të jetë kënga e 15 e dopio albumit, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

"O Ma", mban titullin kënga më e re e këngëtares, e cila si përherë vjen me interpretim të shkëlqyer nga Aurela dhe dy vajzat e saja të dashura Grace dhe Abi.

"Bashkëpunimi më i veçantë për mua", ka potencuar Aurela.


Kënga vjen e realizuar me videoklip.

Premierë: "O Ma" nga Grace, Abi dhe Mami Aurela

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)