Olta apo Kiara: Kush mendoni se del të shtunën?

  • A.P /
  • 24 March 2023 - 22:50
Olta apo Kiara: Kush mendoni se del të shtunën?

Të shtunën në  “Big Brother Albania VIP”, në nominim janë Olta dhe Kiara, pasi u votuan nga publiku me 86 % të votave që të dilnin ‘kokë më kokë’ me njëra-tjetrën, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Dikush thotë do të dal njëra e dikush tjera por egziston edhe bileta e kthimit e cila mund ta shpëtoj njëren prej tyre.

Na mbetet të presim mbrëmjen e së shtunës për të parë se çfarë do të ndodhë...


(Kosova Sot Online)