Olta për Luzin: E tmerrshme si e ka këmbën

  • E.K /
  • 28 March 2023 - 08:32
Olta për Luzin: E tmerrshme si e ka këmbën

Banoret e “Big Brother Vip Albania”, Dea dhe Olta teksa kanë vënë re një plagë që Luizi kishte në këmbë, përcjell “Kosova Sot Online”.

Asaj i është dukur shumë e shëmtuar, ndërsa Dea i tha se ai duhet ta trajtojë.

Olta: “Ua e tmerrshme si e ka këmbën! Pu pu pu, hiiii”

Dea: “I ka zënë myk moj”

Olta: “Ajo s’është myk moj, ajo është plagë”

Dea: “Po duhet ta trajtojë pra, i kam thënë që duhet të bëjë me uthull po s’më dëgjon””

Olta: “Uaa, me uthull?”

Dea: ‘Po se vret ato bakteret”

Olta: “Po e ka shumë keq. Po ky njeri sikur është rritur në mal zbathur”

Dea: “Jo ndodh nga uji i pishinës”.

(Kosova Sot Online)