Produksioni sërish 'kundër' Luizit

  • A.P /
  • 29 March 2023 - 20:08
Produksioni sërish 'kundër' Luizit

Ka mëse 94 ditë në "Big Brother Albania VIP" dhe asnjëherë nuk ka qenë në pozitën si lider i shtëpisë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Fjala është për Luizin i cili kësaj radhe para se të votohej lideri siguroi votat e 90% të banorëve.

Por këtu ndërhyri sërish produksioni duke e vendosur një lojë si kusht dhe përjedhojë Luizi as kësaj radhe nuk arriti të zgjidhej.


(Kosova Sot Online)