Efi: Kiara i ka dhënë Luizit një mesazh të gabuar

  • A.P /
  • 06 April 2023 - 16:35
Efi: Kiara i ka dhënë Luizit një mesazh të gabuar

Efi u shpreh se që natën që u fut në shtëpi, ndjeu një siklet, i cili u rëndua akoma më shumë kur Kiara dhe Ronaldo e gënjën sy më sy, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo u shpreh se nuk e llogarit më as Kiarën dhe as Luizin, pasi ata të dy e mashtruan, nuk e respektuan dhe e hodhën poshtë atë.

Efi shtoi se ka një pikëpyetje për sjelljen e Luizit dhe sipas saj, Kiara i ka dhënë atij një mesazh të gabuar, ç’ka ndryshoi menjëherë sjelljen e tij.

(Kosova Sot Online)