Luizi: Efi e meritonte të shkonte në finale

  • A.P /
  • 25 April 2023 - 19:35
Luizi: Efi e meritonte të shkonte në finale

Sot Efi i tha Luizit, se nuk po e kupton lojën që ai po bën, dhe sipas saj nuk do e falë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online"

Ajo u shpreh se me të nuk mund të luajë njejtë si me Armaldon, ta afrojë dhe ta largojë.

 

Por Luizi e  mohoi këtë gjë, duke thënë se nuk po e bën diçka të tillë.

Efi i kërkoi atij të mos i’a ulë vlerat nëse e ka konsideruar ndonjëherë shoqe.

Më pas Luizi u shpreh se që në momentin kur ajo doli nga shtëpia, ai ka shfryrë gjithë inatin e tij te Olta, Dea, dhe Amos, pasi për të ajo e meritonte te qëndronte dhe të shkonte në finale më shumë se të gjithë banorët, duke përfshirë dhe Kiarën.

(Kosova Sot Online)