Zyrtarisht 4 finalistët e 'Big Brother Albania VIP ': Luizi, Efi, Dea dhe Kristi

  • A.P /
  • 30 April 2023 - 13:24
Zyrtarisht 4 finalistët e 'Big Brother  Albania VIP ': Luizi, Efi, Dea dhe Kristi

Në orët e para të së dieles finalisti i katërt i këtij edicioni të dytë të 'Big Brother Albania Vip" është  shpallur Kristi,  shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kristi i bashkohet Luizit, Efit dhe Deas në këtë rrugëtim, në garë për çmimin e madh.

 

Kristi falenderoi publikun që votoi për ta dërguar atë në finale.


Derisa finalja e madhe e Big Brother do të zhvillohet me 6 maj.

Image


(Kosova Sot Online)