A e kanë në plan të martohen këtë verë Ledri dhe Sara?

  • A.P /
  • 26 May 2023 - 15:50
A e kanë në plan të martohen këtë verë Ledri dhe Sara?

Reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë përfolur nëse do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtyre spekulimeve iu është përgjigjur Sara.

 

 “Nuk është e vërtetë nuk do martohemi këtë vit. Nuk kemi asnjë plan.”- tha blogerja.

Çifti të cilët janë dhe prindër të një vajze, Poem Blu e kanë shprehur dhe më parë dëshirën për të pasur një fëmijë të dytë, por a është kjo në planet e afërta të tyre?

“Kemi menduar shpeshherë . Unë dëshirë kam të bëj dhjetë, por duke qenë se unë jam e vetmja që duhet t’i bëj nuk do ndodhë. Duke parë duke bërë. Dëshira është shumë e madhe që Poi mos të mbetet fëmijë i vetëm. Unë kam qejf t’i bëj një motër duke qenë se e kam dashur gjithnjë një motër dhe nuk e kam patur”- u përgjigj Sara.

(Kosova Sot Online)