Nita godet Dea Mishelin: Ka gënjyer për fëmijët jetimë…

  • A.P /
  • 29 May 2023 - 14:34
Nita godet Dea Mishelin: Ka gënjyer për fëmijët jetimë…

Nita Latifi është pyetur rreth një deklarate të saj të fundit në lidhje me Dea Mishel, ku është shprehur se ajo e meritonte më pak finalen dhe se brenda në shtëpi ka thënë diçka të pavërtetë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

 

Nita: Video-ja që ka qarkulluar më herët e Deas nuk më ka pëlqyer si e ka thënë brenda në shtëpi, si e ka shprehur dhe ka kërkuar falje se brenda ka thënë që ka qenë një keqkuptim ndërsa jashtë ishte diçka tjetër dhe dhe storyn e saj që ka treguar brenda e pash që ishte më ndryshe jashtë

Për fëmijët jetim?

Nita: Po 


(Kosova Sot Online)