'2 gota' vjen nga Nita Latifi

  • A.P /
  • 28 May 2023 - 20:33
'2 gota' vjen nga Nita Latifi

Këngëtarja e njohur Nita Latifi, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"2 Gota", mban titullin poturia më e re, e cila vjen me  interpretim të shkëlqyer nga Nita.

 


Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Premierë:  "2 Gota" nga  Nita Latifi

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)