Ja çfarë iu ka ndodhur Luizit dhe Kiarës

  • A.P /
  • 29 May 2023 - 15:03
Ja çfarë iu ka ndodhur Luizit dhe Kiarës

Çiftin e njohur Luiz Ejlli dhe Kiara Tito një ditë më parë i ka zënë shiu në rrugët e Tiranës, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Të dy, ata janë shfaqur live në Instagram, ku nuk kanë munguar komentet dashamirëse për ta.

 

Teksa kanë përshëndetur ndjekësit, Luizi dëgjohet të thotë: “U lagëm u bëmë qull”.

Ndërkohë për Kiarën, ky është një moment romantik, por e kundërta është për Luizin, i cili mes batutash i thotë se “nuk është momenti për romanticitet, por duhet të gjejnë ku e kanë lënë makinënë”.

Luiz Ejlli: “U lagëm u bëmë qull…”

Image

(Kosova Sot Online)