Pushimet luksoze të Arjolës dhe Adrianës: Mijëra euro për një natë

  • A.P /
  • 29 May 2023 - 15:50
Pushimet luksoze të Arjolës dhe Adrianës: Mijëra euro për një natë

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi kanë zgjedhur Egjiptin për të kaluar disa ditë larg rutinës së përditshme, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Aktoret kanë ndarë në Instagramet e tyre disa foto interesante “vibe” pushimesh.

“Edhe jemi zënë këto ditë për mospërputhje karakteresh, jo plazh, jo xhirojmë, tani jo pastaj, jo restorant italian, jo japonez hehe por fotografitë bashkë i kemi flakë (për çfarë ziheni ju me shoqen e ngushtë)”, ka shkruar Arjola në mbishkrimin e postimit të fundit.

Image

(Kosova Sot Online)