'Ja sivjet ja n'mot' vjen përplot ritëm nga Lendita Selimi dhe Ismet Balaj

  • A.P /
  • 01 June 2023 - 16:02
'Ja sivjet ja n'mot' vjen përplot ritëm nga Lendita Selimi dhe Ismet Balaj

Dy këngëtarët e njohur Lendita Selimi dhe Ismet Balaj, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Ja sivjet ja n'mot" mban titullin kënga e dyshes në fjalë, e cila vjen përplot ritëm.

 

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Premierë: "Ja sivjet ja n'mot" nga Lendita Selimi dhe Ismet Balaj


Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)