Luizi dhe Olta bëhen bashkë për këtë arsye

  • A.P /
  • 01 June 2023 - 15:08
Luizi dhe Olta bëhen bashkë për këtë arsye

Lajmi se dy ish-banorët e edicionit të dytë të Big Brother VIP , Luizi dhe Olta do të marrin pjesë në një film, tanimë është publik, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Ajo çka na ka bërë më shumë kuriozë është roli që do të ketë Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli.

Luizi ka ndarë një foto në Instagram ku duket nga prapaskenat e filmit që do të luaj duke shkruar “Filloi” dhe është duke lexuar skenarin bashkë me Olta Gixharin.

Image

(Kosova Sot Online)