'Dashni ku je' thojnë Korabi dhe Lori

  • A.P /
  • 05 June 2023 - 18:00
'Dashni ku je' thojnë Korabi dhe Lori

Dy këngëtarët e njohur Korab Shaqiri dhe Lori, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Dashni ku je" mban titullin kënga, e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

 Premierë: "Dashni ku je" nga Korabi dhe Lori


Dëgjim të këndshëm


(Kosova Sot Online)