Adelina Ismaili me sharmin e saj ju lë pa fjalë

  • A.P /
  • 05 June 2023 - 21:10
Adelina Ismaili me sharmin  e saj ju lë pa fjalë

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismaili përveç këngëve hite që numëron gjatë karrieres së saj, njihet edhe për elegancën e saj, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Prandaj në çdo foto Adelina arrin të duket për mrekulli.

 
Këtë na e vërteton edhe me fotografitë e realizuar së fundmi ku Adelina  
me sharmin  e saj ju lë pa fjalë.

Kujtojmë se emisioni i saj "8A8 me Adelinen" po vijon të transmetohet dhe ta ketë pëlqyeshmërinë e publikut.

 

(Kosova Sot Online)