A e dini se Kiara Tito dikur ishte edhe si 'aktore' në një film?

  • A.P /
  • 06 June 2023 - 15:32
A e dini se Kiara Tito dikur ishte edhe si 'aktore' në një film?

 Kiara Tito duket se e ka dashur gjithmonë ekranin, madje fillimet e saj janë më herët sesa kemi menduar, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Të gjithë u fokusuam tek rrugëtimi i Kiarës, pas pjesëmarrjes së saj në “Big Brother VIP” dhe njerëzit rikujtuan herët kur e kishin parë në ekran.

 

Mirëpo, me siguri nuk e kanë llogaritur shfaqjen e saj në filmin e vjetër shqiptar, “Pesha e gruas sime”. Kjo është një komedi e vitit 2002 nga regjisori Arian Culiqi.

Kiara qëndron në prehërin e aktorit, ndërsa kamera e fokuson disa herë.

Image

(Kosova Sot Online)