Ricky Martin për herë të parë në kryeqytetin shqiptar

  • A.P /
  • 07 June 2023 - 14:56
Ricky Martin për herë të parë në kryeqytetin shqiptar

Për herë të parë në Tiranë, do të përformojë legjenda e pop muzikës, Ricky Martin, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Artisti nga Puero Riko do të përformojë me 20 korrik në Tiranë.

Ricky Martin vijon të mbetet ndër yjet më të popullarizuar dhe më të paguar latin.

Image


(Kosova Sot Online)