'Sevdali' vjen nga Majk, Lumi B, DJ PM dhe Dagz

  • A.P /
  • 08 June 2023 - 19:10
'Sevdali' vjen nga Majk, Lumi B, DJ PM dhe Dagz

Majk, Lumi B, DJ PM e Dagz janë bashkuar që në prag të sezonës së verës, të sjellin një këngë së bashku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Sevdali" mban titullin kënga e cila vjen përplot ritëm.

 

Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: "Sevdali" nga DJ PM & DJ DAGZ feat. MAJK x LUMI B x ZAZA

(Kosova Sot Online)