Ronela Hajati po vjen me një befasi

  • A.P /
  • 26 September 2023 - 14:33
Ronela Hajati po vjen me një befasi

Ronela Hajati ka zbuluar surprizën e radhës, pas një viti të suksesshëm, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Ajo ka njoftuar adhuruesit e saj se po punon në EP e cila përmban 7 këngë brenda.

 

 

Ky mini-album do të dalë gjatë nëntorit dhe ka material shpirti.

Deri në lansimin e EP-së së parë, Ronela tha se me fansat do shihen në koncerte.

Image

(Kosova Sot Online)