Dafina Zeqiri del dorë për dore me 'frajer'

  • A.P /
  • 29 September 2023 - 15:01
Dafina Zeqiri del dorë për dore me 'frajer'

Pas ndarjes nga Dj Geek, Dafina Zeqiri gjeti sërish dashurinë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Në rrjete sociale, ajo u shfaq herë pas here me një mashkull misterioz të cilit më vonë ia zbuloi portretin.

 

U përfol se mashkulli në fjalë ishte Kreshnik Gjergji, një biznesmen që i ka rrëmbyer zemrën këngëtares.

Së fundmi, çifti është parë në aeroport, teksa mbanin duart e njëri-tjetrit dhe bisedonin.

Fotoja është shkrepur në aeroportin e Prishtinës dhe duket se tashmë çifti s’e ka problem të shfaqet në publik.

Image

(Kosova Sot Online)