Ja kujt i thotë Beatrix: Nuk më lëndove!

  • A.P /
  • 03 October 2023 - 16:03
Ja kujt i thotë Beatrix: Nuk më lëndove!

Beatrix Ramosaj i është përgjigjur për herë të parë publikisht aktorit Albano Bogdo i cili e ofendoi rëndë në një emision televiziv, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo shprehet se me fjalët e tij të pavërteta, Albano nuk ka ofenduar atë dhe familjen e saj, por vajzat shqiptare.

Beatrix paralajmëron se do të ndërmarrë hapa ligjore ndaj aktorit në fjalë.

Image

(Kosova Sot Online)