Dafina Zeqiri shfaqet tejet me stil

  • A.P /
  • 20 November 2023 - 17:00
Dafina Zeqiri shfaqet tejet me stil

Dafina Zeqiri ka lansuar disa këngë hite gjatë këtij viti, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Derisa dhe në rrjete sociale vijion të mbetet aktive.

Së fundi, këngëtarja ka postuar një fotografi ku duket tejet me stil.

Image

(Kosova Sot Online)