A do ta shohim Dua Lipën në 'Eurovision?

  • A.P /
  • 30 November 2023 - 21:40
A do ta shohim Dua Lipën në 'Eurovision?

Dua Lipa ka realizuar një këngë për Eurovision. Ama nuk do të jetë ajo që do e këndojë, por këngëtari britanik Olly Alexander, i cili thuhet se është ‘në bisedime të avancuara’ për të përfaqësuar Britaninë e Madhe në Eurovizion-in e vitit të ardhshëm në Suedi, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Sipas “The Sun”, Olly ka realizuar një këngë të shkruar nga Dua Lipa dhe producenti i saj Danny L Harle.

“Është një ëndërr e realizuar për Olly-n. Gjërat nuk janë mbyllur akoma, por ai është i preferuari momentalisht”, tha një burim.

Image

(Kosova Sot Online)