Me këto fotografi Rita Ora uron shqiptarët për 'Ditën e Flamurit'

  • A.P /
  • 28 November 2023 - 19:45
Me këto fotografi Rita Ora uron shqiptarët për 'Ditën e Flamurit'

Këngëtarja e njohur, Rita Ora, ka uruar Shqipërinë për 111 vjetorin e pavarësisë, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Urimin ka zgjedhur ta bëjë përmes disa fotogravive me Presidenten e Kosovës, Vjosa Osmanin, dhe bashkëshortin e saj, Taika Waititi, me të cilët ka bërë simbolin e shqiponjës.

“Urime Dita e Pavarësisë Shqipëri, nga familja jonë tek ju”, ka shkruar Rita.

(Kosova Sot Online)