Drake i lë të gjithë pa fjalë, shfaqet në videoklip i veshur me ngjyrat e flamurit kombëtar

  • A.P /
  • 29 November 2023 - 20:45
Drake i lë të gjithë pa fjalë, shfaqet në videoklip i veshur me ngjyrat e flamurit kombëtar

Rep artisti i njohur Drake ka publikuar këngën e tij më të re ku gjatë gjithë videoklipit mban të veshur flamurin e Kuq e Zi, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Kënga është lansuar para një ore në të gjitha platformat muzikore, përfshirë edhe atë YouTube dhe është vjen nga albumi i tij i fundit “For All The Dogs”, i cili ka korrur suksese të mëdha.

“Polar Opposites” quhet  kjo këngë dhe në një verse të tij përpos që është me flamurin Kombëtar me Shqiponjën dykrenare, ai përmend edhe Kryeqytetin e Kosovës, Prishtinën.


(Kosova Sot Online)