Shikoni si Rita Ora dhe Taika vallëzojnë me këngë shqipe

  • A.P /
  • 30 November 2023 - 14:50
Shikoni si Rita Ora dhe Taika vallëzojnë me këngë shqipe

Rita Ora ka qëndruar edhe për festat e Nëntorit në Prishtinë,  teksa festoi ditëlindjen e 33-të, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 

Ajo është parë në një lokal duke u argëtuar me bashkëshortin.

Rita dhe regjisori nga Zelanda e Re Taika Waititi ia kanë marrë valles me disa këngë shqipe.

(Kosova Sot Online)