'1960' vjen me interpretim nga Anxhela Peristeri dhe Vedat Ademi

  • A.P /
  • 03 December 2023 - 15:06
'1960' vjen me interpretim nga Anxhela Peristeri dhe Vedat Ademi

Dy këngëtarët e njohur Anxhela Peristeri dhe Vedat Ademi , kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"1960" mban titullin kënga, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.

 


Kënga vjen e realizuar me videoklip me rastin e festave të fundvitit.

Premierë: "1960" nga  Anxhela Peristeri dhe Vedat Ademi 

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)