Naim Murseli dikur e ‘tallte’ Luizin për Kiarën

  • A.P /
  • 06 December 2023 - 15:25
Naim Murseli dikur e ‘tallte’ Luizin për Kiarën

Vrasja e 30-vjeçares Liridona Ademaj ka lënë një gjurmë të thellë trishtimi tek mbarë opinioni publik. Tashmë është zbuluar se organizatori i ngjarjes ka qenë vetë bashkëshorti i saj, Naim Murseli, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

{

}

 

Ai urdhëroi dhe pagoi vrasjen e nënës së dy fëmijëve të tij, ndërsa në një bisedë të zbuluar në Instagram, dikur ai bënte moral me etiketime ofenduese për Luizin teksa përpiqej të fitonte zemrën e Kiarës në shtëpinë e ‘BBV’

"Legen mashkull edhe ky Luizi, sikur s'ka pasur femër asnjëherë. Shumë servil po duket" shkruante Murseli.

Image

(Kosova Sot Online)