'Nuse e bukur paske qëllu' thotë Vlora Kastrati

  • A.P /
  • 06 December 2023 - 14:30
'Nuse e bukur paske qëllu' thotë Vlora Kastrati

Këngëtarja e njohur Vlora Kastrati, ka publikuar popturinë e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Popturi", mban titullin projekti më i ri i këngëtares.

 

Ku për muzikë dhe orkestrim është kujdersur Gazi derisa për vokal dhe mix master maestro Florent Boshnjaku.

 Premierë: "Gëzuar" nga  Vlora Kastrati.

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)