Në këtë foto askush nuk do njihte Ronela Hajatin

  • A.P /
  • 06 December 2023 - 21:13
Në këtë foto askush nuk do njihte Ronela Hajatin

Ronela Hajati, ka publikuar një foto të saj kur ka qenë tre vjeçe. Si rrallëherë këngëtarja ka ndarë një foto kur ka qenë fëmijë dhe duket e përmalluar për kujtimet, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Së fundmi Ronela ka publikuar këngën “Jeta Kriminale”, ku ka guxuar më shume se me këngët e tjera. Ajo shfaqet në videoklip me një model të ri flokësh, me flokë të shkurtra.

Në klip nuk kanë munguar as skenat e nxehta me modelin nga vetë Ronela.
Ajo ka paralajmëruar që në datën 7 dhjetor do të vijë një tjetër “bombë” nga ajo. Nuk dihet ende nëse bëhet fjalë për një projekt të ri muzikor apo diçka tjetër.

Image

(Kosova Sot Online)