Olta uron Luizin dhe Kiarën pas lajmit se do të bëhen prindër

  • A.P /
  • 07 December 2023 - 17:24
Olta uron Luizin dhe Kiarën pas lajmit se do të bëhen prindër

Pas lajmit se do të bëhen prindër për herë të parë, Olta Gixhari ka uruar Kiarën dhe Luizin, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

 

Aktorja ka zbuluar ditën e sotme mesazhin, gjatë një pyetësori me ndjekësit në rrjetet sociale.

Ajo shprehet se e ka uruar moderatoren me një mesazh në inboxin e saj privat, ndërsa bashkangjitur ka postuar edhe urimin që i ka dërguar.

Image

(Kosova Sot Online)