'Unë të du' po vjen nga Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi

  • A.P /
  • 07 December 2023 - 19:03
'Unë të du' po vjen nga Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi

Dy këngëtarët e njohur Dafina Zeqiri dhe Afrim Muçiqi, kanë vendosur që vitin 2023 ta përfundojnë me një bashkëpunim, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Unë të du" mban titullin kënga e cila do t'vjen reamke nga dyshja në fjalë.

 

Kënga pritet të lansohet me 14 dhjetor në orën 18:00.

Derisa lajmin e kanë bërë të ditur vetë këngëtarët respektivë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

(Kosova Sot Online)