'Mos ma prish' thojnë Melinda dhe Bardhi

  • A.P /
  • 07 December 2023 - 18:15
'Mos ma prish' thojnë Melinda dhe Bardhi

Dy këngëtarët e njohur Melinda dhe Bardhi , kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

 "Mos ma prish" mban titullin kënga, e cila vjen me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.


Kënga vjen e realizuar me videoklip me rastin e festave të fundvitit.

Premierë: "Mos ma prish" nga  Melinda dhe Bardhi

Dëgjim të këndshëm

(Kosova Sot Online)