Dua Lipa merr pjesë në një ngjarje të rëndësishme

  • A.P /
  • 07 December 2023 - 22:07
Dua Lipa merr pjesë në një ngjarje të rëndësishme

Pop ylli i muzikës Dua Lipa vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". 

Ajo përmes llogarisë së saj sociale ka njoftuar se do të jetë pjesë e një kauze për të ofruar mbi 1 milion dollarë bursa universitare për maturantët në Los Angjelos.

 

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES HOLLYWOOD!!! Ora 8 e mëngjesit për të shkuar dhe për t'u shoqëruar me disa nga gratë më frymëzuese të Hollivudit me një iniciativë të mrekullueshme për të ofruar mbi 1 milion dollarë bursa universitare për maturantët në LA, të cilët janë pjesë e @hollywoodreporter Programi i Mentorimit të Grave në Argëtim.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

(Kosova Sot Online)